Найкраще СТО самообслуговування в Одесі!

В сучасному світі є все, про що можна мріяти. Єдине, чого не вистачає завжди — часу. Нестачу його ми відчуваємо на кожному кроці. Ми не встигаємо жити, навчатись, працювати, розв'язувати свої проблеми вчасно. І, здавалося б, чому так відбувається? Адже у нас є всі необхідні речі. Безліч проблем вирішується допоміжними машинами, які допомагають людству долати щоденні перешкоди. Але нам все одно мало. Такий світ і ми робимо все можливе, щоб зберегти безцінні хвилини та копійки.


Уявімо собі ситуацію. Напередодні свят, чи навіть вихідних, у вас зламалась машина. А на завтра вже запланована поїздка усією сім'єю. Ви телефонуєте на улюблену СТО, а там вже нікого немає. Виявляється, у них корпоратив й тижнева відпустка. Ви починаєте терміново шукати іншу станцію, але кругом така ж ситуація. Навіть, якщо хтось і працює, то у них запис як мінімум на тиждень, всі інші вже відпочивають. Що робити, коли попадаєш в таку халепу?


Вихід є!


СТО самообслуговування UPIT!

 


Ось, де вам дійсно зможуть допомогти!

 

 • працюємо цілодобово і кругло річно;
 • повний набір інструменту;
 • теплий і світлий бокс;
 • підіймачі;
 • консультація компетентного персоналу;
 • наявність розхідників;
 • замовлення запчастин прямо на місці;
 • зона відпочинку з безкоштовною кавою!

Що може бути краще в вихідний, святковий день, чи навіть вночі, коли всі закрились. А також в будь-який зручний для вас час. Лише тут ви зможете практично безкоштовно відремонтувати своє авто, замінити масло і фільтри, зробити діагностику і навіть затюнінгувати свого улюбленця.
Не потрібно шукати гараж в зимовий мороз чи укриття від літнього сонця. Не варто витрачатись на купівлю інструменту, який може знадобитись лише раз в житті. Не оплачуєте час майстрів, який важко проконтролювати.


UPIT. Наша мета — зробити життя простіше!


Ми намагались надати всім автолюбителям і професіоналам потужний інструмент для швидкого ремонту з мінімальними затратами. Завітайте вже та оцініть нашу пропозицію!

 

Часті питання

СТО самообслуговування

СТО самообслуговування UPIT представляє собою величезний ангар на 10 електро підіймачів. Це просторе, світле і тепле місце, де можна не лише відремонтувати чи обновити вигляд свого авто, але й зустрітись з друзями та однодумцями, поділитись накопиченим досвідом та знаннями, випити чашечку смачної кави та цікаво провести своє дозвілля.

А також, звісно, привести до ладу свій автомобіль. Ми зробили все можливо, щоб надати весь необхідний інвенnар та створити оптимальні умови для плодотворної праці. З радістю чекаємо на вас!!!

Зламався інструмент

На нашому СТО самообслуговування UPIT увесь необхідний інструмент надається і це входить у вартість оренди. Всі прекрасно розуміють, що розхідники часто ламаються. Що робити, якщо у вас в руках зламалась головка, викрутка, вороток чи щось інше? Відповідь очевидна.

При здачі робочого місця, просто віддайте зламану деталь співробітнику. Якщо ви ще не закінчили роботу, то здайте раніше і вам без проблем видадуть заміну. Але замінити чи списати інструмент можливо виключно у випадку здачі залишків інструменту. Якщо доказів поломки немає, то доведеться оплатити пропажу згідно прайсу.

 

Лічильник часу

Пропонуємо розповісти на конкретному прикладі.

Ви заїхали на СТО о 12.20. Зайшли до адміністратора, оформили договір на обслуговування(заповнюється одноразово). Ознайомились з усіма правилами та інструкціями. Вам надається інструмент і, по бажанню, змінний одяг. Машина підіймається на підйомнику.

Як тільки ви почнете працювати - час пішов. Це, допустимо, 12.40.

Ви усунули поломку і опускаєте автомобіль. Зібрали інструмент і здаєте. Час 14.40.

Тут все просто, у вас до оплати сума за 2 години роботи - 200 грн. Інші випадки:

 • Якщо ви закінчили роботу о 14.40, але не встигли вчасно здати інструмент, то допускається 5-10 хвилин на завершення усіх необхідних дій.
 • Якщо робота до 14.50 не завершена, то починається наступна робоча година, яка буде тривати до 15.40-15.50.
 • Якщо ви розраховували закінчити ремонт раніше, але продовжуєте понад 8 годин, то вам запропонують тариф "День" або "Ніч", які містять у собі повні 12 годин роботи по денному тарифу - 800 грн, що дозволяє суттєво зекономити.
 • Якщо термін роботи перевищить 12 годин, або тариф "День", то розпочинається нова робоча година по тарифу - 100 грн за годину.
Адреса в місті Одеса
Одеса, 7-й кілометр, Овідіопольської дороги (заїзд з СТО 7 Motors) Широта: 46.444796 Долгота: 30.634431
Графік роботи СТО: 24/7