8:00 - 20:00

100 грн/година

800 грн/день

Безкоштовна консультація
майстра СТО
20:00 - 8:00

150 грн/година

800 грн/ніч

Безкоштовна консультація
майстра СТО
3D Розвал, сходження
вiд 400 грн.
Корекція фар
вiд 150 грн.
Заправка автомобільних кондиціонерів
вiд 500 грн.
Часті питання

СТО самообслуговування

СТО самообслуговування UPIT представляє собою величезний ангар на 10 електро підіймачів. Це просторе, світле і тепле місце, де можна не лише відремонтувати чи обновити вигляд свого авто, але й зустрітись з друзями та однодумцями, поділитись накопиченим досвідом та знаннями, випити чашечку смачної кави та цікаво провести своє дозвілля.

А також, звісно, привести до ладу свій автомобіль. Ми зробили все можливо, щоб надати весь необхідний інвенnар та створити оптимальні умови для плодотворної праці. З радістю чекаємо на вас!!!

Зламався інструмент

На нашому СТО самообслуговування UPIT увесь необхідний інструмент надається і це входить у вартість оренди. Всі прекрасно розуміють, що розхідники часто ламаються. Що робити, якщо у вас в руках зламалась головка, викрутка, вороток чи щось інше? Відповідь очевидна.

При здачі робочого місця, просто віддайте зламану деталь співробітнику. Якщо ви ще не закінчили роботу, то здайте раніше і вам без проблем видадуть заміну. Але замінити чи списати інструмент можливо виключно у випадку здачі залишків інструменту. Якщо доказів поломки немає, то доведеться оплатити пропажу згідно прайсу.

 

Лічильник часу

Пропонуємо розповісти на конкретному прикладі.

Ви заїхали на СТО о 12.20. Зайшли до адміністратора, оформили договір на обслуговування(заповнюється одноразово). Ознайомились з усіма правилами та інструкціями. Вам надається інструмент і, по бажанню, змінний одяг. Машина підіймається на підйомнику.

Як тільки ви почнете працювати - час пішов. Це, допустимо, 12.40.

Ви усунули поломку і опускаєте автомобіль. Зібрали інструмент і здаєте. Час 14.40.

Тут все просто, у вас до оплати сума за 2 години роботи - 200 грн. Інші випадки:

  • Якщо ви закінчили роботу о 14.40, але не встигли вчасно здати інструмент, то допускається 5-10 хвилин на завершення усіх необхідних дій.
  • Якщо робота до 14.50 не завершена, то починається наступна робоча година, яка буде тривати до 15.40-15.50.
  • Якщо ви розраховували закінчити ремонт раніше, але продовжуєте понад 8 годин, то вам запропонують тариф "День" або "Ніч", які містять у собі повні 12 годин роботи по денному тарифу - 800 грн, що дозволяє суттєво зекономити.
  • Якщо термін роботи перевищить 12 годин, або тариф "День", то розпочинається нова робоча година по тарифу - 100 грн за годину.
Адреса в місті Одеса
Одеса, 7-й кілометр, Овідіопольської дороги (заїзд з СТО 7 Motors) Широта: 46.444796 Долгота: 30.634431
Графік роботи СТО: 24/7