Часті питання

СТО самообслуговування

СТО самообслуговування UPIT представляє собою величезний ангар на 10 електро підіймачів. Це просторе, світле і тепле місце, де можна не лише відремонтувати чи обновити вигляд свого авто, але й зустрітись з друзями та однодумцями, поділитись накопиченим досвідом та знаннями, випити чашечку смачної кави та цікаво провести своє дозвілля.

А також, звісно, привести до ладу свій автомобіль. Ми зробили все можливо, щоб надати весь необхідний інвенnар та створити оптимальні умови для плодотворної праці. З радістю чекаємо на вас!!!

Зламався інструмент

На нашому СТО самообслуговування UPIT увесь необхідний інструмент надається і це входить у вартість оренди. Всі прекрасно розуміють, що розхідники часто ламаються. Що робити, якщо у вас в руках зламалась головка, викрутка, вороток чи щось інше? Відповідь очевидна.

При здачі робочого місця, просто віддайте зламану деталь співробітнику. Якщо ви ще не закінчили роботу, то здайте раніше і вам без проблем видадуть заміну. Але замінити чи списати інструмент можливо виключно у випадку здачі залишків інструменту. Якщо доказів поломки немає, то доведеться оплатити пропажу згідно прайсу.

 

Лічильник часу

Пропонуємо розповісти на конкретному прикладі.

Ви заїхали на СТО о 12.20. Зайшли до адміністратора, оформили договір на обслуговування(заповнюється одноразово). Ознайомились з усіма правилами та інструкціями. Вам надається інструмент і, по бажанню, змінний одяг. Машина підіймається на підйомнику.

Як тільки ви почнете працювати - час пішов. Це, допустимо, 12.40.

Ви усунули поломку і опускаєте автомобіль. Зібрали інструмент і здаєте. Час 14.40.

Тут все просто, у вас до оплати сума за 2 години роботи - 200 грн. Інші випадки:

  • Якщо ви закінчили роботу о 14.40, але не встигли вчасно здати інструмент, то допускається 5-10 хвилин на завершення усіх необхідних дій.
  • Якщо робота до 14.50 не завершена, то починається наступна робоча година, яка буде тривати до 15.40-15.50.
  • Якщо ви розраховували закінчити ремонт раніше, але продовжуєте понад 8 годин, то вам запропонують тариф "День" або "Ніч", які містять у собі повні 12 годин роботи по денному тарифу - 800 грн, що дозволяє суттєво зекономити.
  • Якщо термін роботи перевищить 12 годин, або тариф "День", то розпочинається нова робоча година по тарифу - 100 грн за годину.
Адреса в місті Одеса
Одеса, 7-й кілометр, Овідіопольської дороги (заїзд з СТО 7 Motors) Широта: 46.444796 Долгота: 30.634431
Графік роботи СТО: 24/7